X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Stambuł

już od 828 zł
06 kwi 13 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Stambuł

Bilety lotnicze Polska Stambuł

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 maj (wto)
KLM
Stambuł
08 maj (pią)
Air France
Warszawa
05 maj (wto)
KLM
Stambuł
09 maj (sob)
Air France
Warszawa
05 maj (wto)
KLM
Stambuł
10 maj (nie)
Air France
Warszawa
05 maj (wto)
KLM
Stambuł
11 maj (pon)
Air France
Warszawa
05 maj (wto)
KLM
Stambuł
12 maj (wto)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Stambuł

Przewodnik po lotach Ryanair Stambuł

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Ryanair do Stambuł?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Ryanair do Stambuł, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Ryanair do Stambuł i co dalej?

Obejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Ryanair do Stambuł. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Ryanair do Stambuł. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było akuratnie? A być może wykonamy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Ryanair do Stambuł najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na następny samolot. W dodatku warto zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią Ryanair do Stambuł, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać podczas lotu do Stambuł.

Co musi dowiedzieć się każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Ryanair. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki musimy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Ryanair do Stambuł, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie potrzeby trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Ryanair do Stambuł, to jest szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić jak prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wybrać ten środek przewozu.