X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Stambuł

już od
12 mar 19 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Polska Stambuł

Bilety lotnicze WizzAir Polska Stambuł

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Stambuł

Przewodnik po lotach WizzAir Stambuł

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Wizz Air do Stambuł?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do Stambuł, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Wizz Air do Stambuł i co dalej?

Przejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Wizz Air do Stambuł. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne pola i już czekamy, aby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do Stambuł. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować aby było tanio i dobrze? A być może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Wizz Air do Stambuł najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy przez co nie zdążymy na kolejny lot. W dodatku warto zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Wizz Air do Stambuł, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego można oczekiwać podczas lotu do Stambuł.

Co powinien wiedzieć każdy pasażer

Warto wejść na stronę przewoźnika oraz zobaczyć, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Wizz Air do Stambuł, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak należy zapinać pasy oraz jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Wizz Air do Stambuł, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się upewnić jak wyglądają procedury podczas lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.