gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Strasburg

już od 548 zł
28 lis 05 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Strasburg

Bilety lotnicze Polska Strasburg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
04 lut (pon)
Lufthansa
Strasburg
08 lut (pią)
Lufthansa
Katowice
04 lut (pon)
Lufthansa
Strasburg
09 lut (sob)
Lufthansa
Katowice
04 lut (pon)
Lufthansa
Strasburg
11 lut (pon)
Lufthansa
Katowice
04 lut (pon)
Lufthansa
Strasburg
12 lut (wto)
Lufthansa
Katowice
05 lut (wto)
Lufthansa
Strasburg
09 lut (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Strasburg

Przewodnik po lotach LOT Strasburg

Strasburg ‒ tanie loty LOT Polish Airlines

Rozpocznij podróż do Strasburg liniami LOT Polish Airlines. Bukowanie lotów na naszej stronie jest banalnie łatwe. Wybierasz miejsce, datę wyjazdu oraz liczbę podróżnych, a resztę robi błyszkawicznie algorytm. W wynikach zobaczysz najsensowniejsze możliwe połączenia. Rezerwujesz i masz.

Tanie loty LOT Polish Airlines do Strasburg ‒ najważniejsze informacje

Podróż do Strasburg linią LOT Polish Airlines trwa przynajmniej . Dobrze więc wziąć sobie coś do czytania albo grania. Pamiętaj jednak, żeby zachować limit wagi bagażu pokładowego. Polecilibyśmy bardziej czytniki niż lektury papierowe oraz aplikacje na komórkę niż planszówki.

Jeżeli idzie o koszty, to za połączenie do Strasburg LOT Polish Airlines zapłacisz od . Jeżeli wolisz wydać mniej, załóż sobie Alarm Cenowy a potem odbieraj maile z wiadomością o spadku cen albo poszukaj połączeń innego przewoźnika.

Miasta wylotu

Najkorzystniejszy czas na rezerwację lotów

Najlepszy czas na poszukiwanie biletów jest kilkanaście tygodni przed wylotem. To nieprawda, że w „last minute” są najniższe ceny. Takie okazje praktycznie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem daje szansę na wygodniejsze przyszykowanie się do lotu: zaplanowanie zwiedzania, zebranie wiadomości o komunikacji i znalezienie wygodniejszego noclegu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w LOT Polish Airlines

LOT Polish Airlines posiada, jak każdy przewoźnik, 2 typy bagażu: pokładowy i odprawiany. Dostępność bezpłatnego bagażu zależy czasem od klasy rezerwacyjnej, więc dokładnie zapoznaj się z informacjami podanymi w czasie kupowania lotu LOT Polish Airlines na stronie.

Czy kupować ubezpieczenie turystyczne, podróżując do Strasburg?

Z reguły z ubezpieczeniem podróżny jest bardziej zrelaksowany. Warto pomyśleć o nim szczególnie w dwóch sytuacjach ‒ gdy zamierza się uprawiać sport i gdy podróżuje się z rodziną. Przed wykupieniem polisy przeczytaj, czy obejmuje zaginięcie i opóźnienie bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” problemów podróżnych.