X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Sydney

już od 3915 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air France

Polska Sydney

Bilety lotnicze Air France Polska Sydney

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 mar (pon)
Air France
Sydney
01 kwi (pon)
Air France
Warszawa
11 mar (pon)
Air France
Sydney
04 kwi (czw)
Air France
Warszawa
12 mar (wto)
Air France
Sydney
01 kwi (pon)
Air France
Warszawa
12 mar (wto)
Air France
Sydney
04 kwi (czw)
Air France
Warszawa
01 kwi (pon)
Air France
Sydney
08 kwi (pon)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Sydney

Przewodnik po lotach Air France Sydney

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Air France do Sydney?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air France do Sydney, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Air France do Sydney i co później?

Obejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Air France do Sydney. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Air France do Sydney. I choć podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Air France do Sydney najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy więc nie dotrzemy na następny samolot. Dodatkowo warto sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Air France do Sydney, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego można się spodziewać w czasie lotu do Sydney.

Co powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Air France. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do której bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Air France do Sydney, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Air France do Sydney, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.