X
Ładowanie...

Tanie loty EasyJet Sydney

już od 3625 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Sydney

Bilety lotnicze Polska Sydney

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
05 mar (wto)
Lufthansa
Sydney
20 mar (śro)
QATAR AIRWAYS
Katowice
05 mar (wto)
Lufthansa
Sydney
21 mar (czw)
QATAR AIRWAYS
Katowice
05 mar (wto)
Lufthansa
Sydney
22 mar (pią)
QATAR AIRWAYS
Katowice
05 mar (wto)
Lufthansa
Sydney
23 mar (sob)
QATAR AIRWAYS
Katowice
05 mar (wto)
Lufthansa
Sydney
24 mar (nie)
QATAR AIRWAYS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje EasyJet Sydney

Przewodnik po lotach EasyJet Sydney

Sydney ‒ tanie loty easyJet

Rozpocznij podróż do Sydney dzięki easyJet. Rezerwowanie lotów na naszej stronie jest banalnie łatwe. Wpisujesz miejsce, datę podróży oraz liczbę podróżnych, a resztę robi za Ciebie algorytm. W rezultatach pokażemy Ci najsensowniejsze możliwe loty. Rezerwujesz i lecisz.

Tanie loty easyJet do Sydney ‒ co warto wiedzieć

Lot do Sydney z easyJet trwa przynajmniej . Warto więc wziąć sobie lekturę lub grę. Pamiętaj jednak, aby zachować limit wagi bagażu zabieranego na pokład. Polecamy raczej ebooki niż książki papierowe oraz aplikacje na telefon niż planszówki.

Jeśli chodzi o ceny, to za połączenie do Sydney easyJet zapłacisz od . Jeżeli wolisz wydać niższą kwotę, załóż Alarm Cenowy a potem czekaj na promocje, ewentualnie poszukaj połączeń innych linii lotniczych.

Miasta wylotu

Kiedy rezerwować loty?

Najlepszy moment na kupowanie lotów jest 3 miesiące przed wylotem. To mit, że w „last minute” są największe obniżki. Takie promocje praktycznie się nie zdarzają. Wcześniejsza rezerwacja daje szansę na lepsze przygotowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, zebranie wiadomości o komunikacji i znalezienie lepszego hotelu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w easyJet

easyJet oferuje, jak wszyscy przewoźnicy, dwa typy bagażu: kabinowy i nadawany do luku. Rozmiar darmowego bagażu zależy czasem od klasy lotu, dlatego uważnie przeczytaj informacje prezentowane w czasie kupowania biletu easyJet na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie podróżne, lecąc do Sydney?

Z reguły z ubezpieczeniem podróżny jest spokojniejszy. Dobrze pomyśleć o nim szczególnie w 2 przypadkach: kiedy zamierza się uprawiać sport oraz gdy podróżuje się z dziećmi. Przed zamówieniem ubezpieczenia przeczytaj, czy obejmuje zgubienie i opóźnienie bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” problemów turystów.