X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Sydney

już od 4497 zł
28 sty 04 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Sydney

Bilety lotnicze LOT Polska Sydney

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
15 kwi (pon)
LOT
Sydney
19 maj (nie)
QANTAS AIRWAYS
Gdańsk
16 kwi (wto)
LOT
Sydney
19 maj (nie)
QANTAS AIRWAYS
Katowice
28 paź (pon)
LOT
Sydney
19 lis (wto)
QANTAS AIRWAYS
Katowice
29 paź (wto)
LOT
Sydney
17 lis (nie)
QANTAS AIRWAYS
Katowice
29 paź (wto)
LOT
Sydney
19 lis (wto)
QANTAS AIRWAYS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Sydney

Przewodnik po lotach LOT Sydney

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią LOT Polish Airlines do Sydney?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Sydney, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią LOT Polish Airlines do Sydney i co później?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią LOT Polish Airlines do Sydney. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już czekamy, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Sydney. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było tanio i dobrze? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do Sydney najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomieszamy więc nie dotrzemy na następny lot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Sydney, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do Sydney.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do jakiej bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Sydney, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Sydney, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się upewnić jak prezentują się procedury podczas lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.