X
Ładowanie...

Tanie loty Etihad Airways Szanghaj

już od 2896 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Etihad Airways

Polska Szanghaj

Bilety lotnicze Etihad Airways Polska Szanghaj

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 wrz (czw)
Etihad Airways
Szanghaj
10 wrz (wto)
Etihad Airways
Warszawa
02 wrz (pon)
LOT
Szanghaj
10 wrz (wto)
Etihad Airways
Warszawa
01 lip (pon)
Etihad Airways
Szanghaj
30 lip (wto)
Etihad Airways
Warszawa
02 lip (wto)
Etihad Airways
Szanghaj
30 lip (wto)
Etihad Airways
Warszawa
03 lip (śro)
Etihad Airways
Szanghaj
30 lip (wto)
Etihad Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Etihad Airways Szanghaj

Przewodnik po lotach Etihad Airways Szanghaj

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Etihad Airways do Szanghaj?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Etihad Airways do Szanghaj, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już będziemy na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Etihad Airways do Szanghaj i co później?

Obejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Etihad Airways do Szanghaj. Co więcej, znaleźliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Etihad Airways do Szanghaj. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Etihad Airways do Szanghaj najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy więc nie dotrzemy na kolejny samolot. Dodatkowo warto zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią Etihad Airways do Szanghaj, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do Szanghaj.

Co powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Etihad Airways. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Etihad Airways do Szanghaj, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Etihad Airways do Szanghaj, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.