X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Szczecin

już od 80 zł
05 mar 12 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Szczecin

Bilety lotnicze Polska Szczecin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
16 kwi (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
19 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
29 lut (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
03 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
07 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
10 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
07 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
12 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
12 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
21 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Szczecin

Przewodnik po lotach SAS Szczecin

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Scandinavian Airlines do Szczecin?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Scandinavian Airlines do Szczecin, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Scandinavian Airlines do Szczecin i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Scandinavian Airlines do Szczecin. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już czekamy, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Scandinavian Airlines do Szczecin. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było dobrze? A może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Scandinavian Airlines do Szczecin najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy i nie dotrzemy na kolejny samolot. W dodatku trzeba sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Scandinavian Airlines do Szczecin, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli okazję wysłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać podczas lotu do Szczecin.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Warto wejść na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Scandinavian Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki musimy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Scandinavian Airlines do Szczecin, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak trzeba zapinać pasy i jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Scandinavian Airlines do Szczecin, to istnieje szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.