X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Sztokholm

już od 548 zł
24 lis 01 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Sztokholm

Bilety lotnicze LOT Polska Sztokholm

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
27 lis (śro)
LOT
Sztokholm
09 gru (pon)
LOT
Kraków
29 lis (pią)
LOT
Sztokholm
09 gru (pon)
LOT
Kraków
29 lis (pią)
LOT
Sztokholm
12 gru (czw)
LOT
Kraków
03 lut (pon)
LOT
Sztokholm
07 lut (pią)
LOT
Kraków
03 lut (pon)
LOT
Sztokholm
08 lut (sob)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Sztokholm

Przewodnik po lotach LOT Sztokholm

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią LOT Polish Airlines do Sztokholm?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Sztokholm, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią LOT Polish Airlines do Sztokholm i co później?

Przejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią LOT Polish Airlines do Sztokholm. Dodatkowo, wyszukaliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne pola i już czekamy, aby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Sztokholm. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do Sztokholm najkrótszy czas podróży to . Wówczas mniej się będziemy stresować, że coś pomylimy przez co nie dotrzemy na następny samolot. Dodatkowo warto zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Sztokholm, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do Sztokholm.

Co powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które powinny być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Sztokholm, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak należy zapiąć pasy i jak w razie potrzeby trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Sztokholm, to jest szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.