X
Ładowanie...

Tanie loty Norwegian Sztokholm

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Loty Norwegian Sztokholm

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Norwegian

Polska Sztokholm

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Norwegian Polska Sztokholm

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Norwegian Sztokholm

Przewodnik po lotach Norwegian Sztokholm

Jak się przygotować do krótkiego wyjazdu do Sztokholm linią Norwegian Air Shuttle na weekend

Krótkie wyjazdy zagraniczne zyskują coraz więcej zwolenników, przede wszystkim ze względu na ciekawe oferty tanich linii lotniczych, które pozwalają podróżować za grosze. Żeby wyjazd był udany, musimy jednak pamiętać o kilku ważnych zasadach. Jak przygotować się do krótkiego urlopu w innym kraju?

Pomyśl, co ze sobą zabrać

Odpowiednie spakowanie bagażu to gwarancja udanego urlopu - niezależnie od tego czy wybraliśmy podróż linią Norwegian Air Shuttle do Sztokholm, czy kierunek przeciwny. Oczywiście zawartość torby podróżnej powinna być uzależniona od miejsca, które chcemy odwiedzić - podróżni szykujący się na tropikalne wczasy powinni pamiętać o wzięciu kosmetyków z wysokim filtrem, okularów na słońce czy czapeczki z daszkiem. Z kolei osoby wybierające aktywne wakacje powinny sprawdzić warunki atmosferyczne i koniecznie zapakować odzież sportową oraz wygodne buty. Niezbędne okażą się również buty do chodzenia po górach lub kalosze.

Chroń się przed owadami

Odzież i obuwie to oczywiście nie wszystko - trzeba także zadbać o własne zdrowie. W torbie warto mieć przede wszystkim podręczną apteczkę z lekami przeciwbólowymi czy opatrunkami - przyda się to niezależnie od tego czy wybierzemy lot Norwegian Air Shuttle do Sztokholm czy inny rejon świata. W rejonach egzotycznych niezbędne okazują się również środki odstraszające komary.

Wykup ubezpieczenie

Pomimo że kilkudniowy wyjazd za granicę na weekend trwa krótko, to zawsze może zdarzyć się nieprzewidziana sytuacja, która zepsuje radość z wyjazdu. Odwołany lot na trasie lini Norwegian Air Shuttle do Sztokholm, kontuzja na stoku, tropikalna infekcja, pobyt w szpitalu - to wszystko nie tylko podnosi koszty, ale może również utrudnić turystom bezpieczny powrót z urlopu. Właśnie z tego powodu należy rozważyć wykupienie polisy turystycznej, które pomoże pokryć koszty.