X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Tanger

już od 1045 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Tanger

Bilety lotnicze Polska Tanger

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 wrz (pią)
TAP (Air Portugal)
Tanger
26 wrz (czw)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
22 wrz (nie)
TAP (Air Portugal)
Tanger
26 wrz (czw)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
03 cze (pon)
TAP (Air Portugal)
Tanger
11 cze (wto)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
03 cze (pon)
TAP (Air Portugal)
Tanger
13 cze (czw)
TAP (Air Portugal)
Warszawa
05 cze (śro)
TAP (Air Portugal)
Tanger
11 cze (wto)
TAP (Air Portugal)
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Tanger

Przewodnik po lotach WizzAir Tanger

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Wizz Air do Tanger?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do Tanger, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Wizz Air do Tanger i co dalej?

Obejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Wizz Air do Tanger. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy konieczne pola i już czekamy, aby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do Tanger. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było akuratnie? A może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Wizz Air do Tanger najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na kolejny samolot. W dodatku trzeba zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią Wizz Air do Tanger, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, musimy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać podczas przelotu do Tanger.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które muszą być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki musimy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Wizz Air do Tanger, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Wizz Air do Tanger, to jest szansa, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić jak prezentują się procedury w czasie lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wybrać ten środek przewozu.