X
Ładowanie...

Tanie loty do Tbilisi

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Tbilisi

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Tbilisi

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Tbilisi

Przewodnik po lotach Tbilisi

Tanie loty do Tbilisi - najlepiej na FRU.PL! Przeszukuj przeloty na trasie do Gruzji i załóż rezerwację na tani lot do Tbilisi już zaraz. Porównaj oferty każdego z przewoźników, a także wypróbuj opcję wyszukiwania tanich przelotów do Gruzji w kalendarzu lotów na wybrany miesiąc.

Recepta jak najtaniej dokonać zakupu na tani lot do Tbilisi:

  1. W wyszukiwarce powyżej kliknij i wpisz miasto z którego chcesz wylecieć do Tbilisi:
  2. W kalendarzach wybierz daty Twojej podróży
  3. Wybierz z listy liczbę i rodzaj pasażerów do Tbilisi
  4. Kliknij przycisk "Szukaj"!

Kiedy organizujemy wycieczkę do Gruzji, dobrze jest wziąć pod uwagę obniżenie nakładów pieniężnych. Dzień po dniu - im termin bliższy startu, tym bilety robią się droższe. Rozpocznij szukanie tanich lotów w okazyjnych cenach z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Pamiętaj też o ubezpieczeniu dla podróżnych - pomyśl, wydatek ledwie kilku złotych dziennie za osobę a pozwala oszczędzić sobie zbędnych stresów w podróży. Najczęściej warto także zaplanować podróż wraz z rezerwacją noclegu w dobrym hotelu. Hotele-Gruzja: jedynie wśród produktów i usług FRU.PL znajdziesz bogatą ofertę oraz zaskakująco atrakcyjne koszty noclegów. Najlepsze tanie podróże do Tbilisi - jedynie na FRU.PL!

Zapoznaj się z następującymi danymi dotyczącymi możliwości podróży do Tbilisi. 634 zł jest to teraz najtańsza taryfa za podróż do tej destynacji. Minimalna długość trwania przelotu z Polski do Tbilisi - już od 3 godzin. Najtańsze bilety lotnicze Polska-Tbilisi mają w ofercie przede wszystkim następujący przewoźnicy:

Tanie loty Aegean Air Tbilisi
Tanie loty Belavia Tbilisi
Tanie loty Air Baltic Tbilisi
Tanie loty KLM Tbilisi
Tanie loty Lufthansa Tbilisi
Tanie loty LOT Tbilisi
Tanie loty Austrian Airlines Tbilisi
Tanie loty Ukraine Intl Airlines Tbilisi
Tanie loty Aeroflot Tbilisi
Tanie loty Turkish Airlines Tbilisi

Tanie loty Tbilisi - loty z Polski

Oto lista miast, z których możesz tanio lecieć do Tbilisi:

Tanie loty Gdańsk Tbilisi
Tanie loty Kraków Tbilisi
Tanie loty Katowice Tbilisi
Tanie loty Poznań Tbilisi
Tanie loty Rzeszów Tbilisi
Tanie loty Warszawa Tbilisi
Tanie loty Wrocław Tbilisi

Tanie loty Tbilisi - lotnisko

Największy port w Gruzji położony 17 km od stolicy Gruzji. Lotnisko jest dobrze przystosowane pod względem usług dla pasażerów. Znajdują się tu sklepy, kawiarnie i bary. Jest też możliwość wykupienia usług premium.
Parking
Na lotnisku znajduje się duży parking, który może pomieścić 658 samochodów. Jest tam strefa premium, droższy parking bliżej terminala. Doba postoju na standardowym parkingu kosztuje około 20 zł.
Dojazd Na lotnisko można dojechać minibusem, trasa nr 37 jeździ pomiędzy centrum miasta a lotniskiem, busy kursują całą dobę, a bilet kosztuje niecałą złotówkę. Poza minibusami jeżdżą tu również autobusy, zatrzymują się one na 3 przystankach, ale podróż nimi jest droższa, bo kosztuje około 15-20 zł. Innym środkiem transportu publicznego jest pociąg, stacja kolejowa znajduje się 70 metrów od lotniska. Pociąg dojeżdża z dworca głównego w Tbilisi 2 razy dziennie, a podróż trwa około 20 minut i kosztuje mniej niż złotówkę. Można też skorzystać z usług taksówkarskich, postój znajduje się przed terminalem, zalecamy jednak, byście Państwo ustalili cenę za przejazd jeszcze zanim wsiądziecie do taksówki.

Tanie loty Tbilisi - krótki przewodnik

Tbilisi jest zdecydowanie warte zobaczenia, bo jest czymś odmiennym. Jakiekolwiek masz wyobrażenie o europejskich miastach, tu musisz zmierzyć się z czymś nowym. Tbilisi ma zupełnie inny klimat, ale za to jaki urzekający. Jeżeli myślisz, że Gruzja to koniec świata, wiedz, że twierdza Narikala z III wieku została zbudowana ponad 600 lat wcześniej niż jakakolwiek kamienna budowla w Polsce. A w VI wieku Gruzini mieli już bazylikę Anczischati! Wart uwagi jest także 20-metrowy pomnik Matki Gruzji Kartlis Deda.