X
Ładowanie...

Tanie loty Czech Airlines Tirana

już od 6438 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Czech Airlines

Polska Tirana

Bilety lotnicze Czech Airlines Polska Tirana

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 lip (czw)
Czech Airlines
Tirana
02 sie (czw)
Adria Airways
Warszawa
05 lip (czw)
Czech Airlines
Tirana
09 lip (pon)
Lufthansa
Warszawa
19 lip (czw)
Czech Airlines
Tirana
24 lip (wto)
Lufthansa
Warszawa
09 lip (pon)
Czech Airlines
Tirana
31 lip (wto)
Lufthansa
Warszawa
09 lip (pon)
Czech Airlines
Tirana
10 lip (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Czech Airlines Tirana

Przewodnik po lotach Czech Airlines Tirana

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Czech Airlines do Tirana?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Czech Airlines do Tirana, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Czech Airlines do Tirana i co dalej?

Przejrzeliśmy różne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Czech Airlines do Tirana. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Czech Airlines do Tirana. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było akuratnie? A może zrobimy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Czech Airlines do Tirana najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy więc nie dotrzemy na następny lot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Czech Airlines do Tirana, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w czasie przelotu do Tirana.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Czech Airlines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Czech Airlines do Tirana, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie poinstruowani jak należy zapinać pasy i jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Czech Airlines do Tirana, to istnieje szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.