X
Ładowanie...

Tanie loty Norwegian Tirana

już od 900 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Tirana

Bilety lotnicze Polska Tirana

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
26 wrz (śro)
Lufthansa
Tirana
30 wrz (nie)
Austrian Airlines
Kraków
26 wrz (śro)
Lufthansa
Tirana
02 paź (wto)
Austrian Airlines
Kraków
26 wrz (śro)
Lufthansa
Tirana
03 paź (śro)
Austrian Airlines
Gdańsk
26 wrz (śro)
Lufthansa
Tirana
19 paź (pią)
Lufthansa
Gdańsk
26 wrz (śro)
Lufthansa
Tirana
22 paź (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norwegian Tirana

Przewodnik po lotach Norwegian Tirana

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Norwegian Air Shuttle do Tirana?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Norwegian Air Shuttle do Tirana, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Norwegian Air Shuttle do Tirana i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Norwegian Air Shuttle do Tirana. Co więcej, wyszukaliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już czekamy, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Norwegian Air Shuttle do Tirana. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A być może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Norwegian Air Shuttle do Tirana najkrótszy czas przelotu to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomieszamy i nie dotrzemy na kolejny samolot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Norwegian Air Shuttle do Tirana, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiedzieć, czego można się spodziewać podczas lotu do Tirana.

Co powinien wiedzieć każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Norwegian Air Shuttle. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Norwegian Air Shuttle do Tirana, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy i jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Norwegian Air Shuttle do Tirana, to istnieje szansa, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić w jaki sposób prezentują się procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.