X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Tirana

już od 792 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Tirana

Bilety lotnicze Polska Tirana

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
09 lis (pią)
Aegean Air
Tirana
12 lis (pon)
Aegean Air
Gdańsk
26 wrz (śro)
Lufthansa
Tirana
18 paź (czw)
Lufthansa
Kraków
23 wrz (nie)
Austrian Airlines
Tirana
08 paź (pon)
Austrian Airlines
Gdańsk
27 wrz (czw)
Lufthansa
Tirana
19 paź (pią)
Lufthansa
Warszawa
07 lis (śro)
Alitalia
Tirana
13 lis (wto)
Alitalia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Tirana

Przewodnik po lotach Ryanair Tirana

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Ryanair do Tirana?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Ryanair do Tirana, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Ryanair do Tirana i co później?

Przejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Ryanair do Tirana. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już czekamy, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Ryanair do Tirana. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było dobrze? A być może wykonamy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Ryanair do Tirana najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy więc nie zdążymy na następny samolot. W dodatku trzeba zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią Ryanair do Tirana, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w czasie lotu do Tirana.

Co musi wiedzieć każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Ryanair. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, albo przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Ryanair do Tirana, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak należy zapinać pasy i jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Ryanair do Tirana, to jest szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek transportu.