X
Ładowanie...

Tanie loty American Airlines Toronto

już od 1536 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty American Airlines

Polska Toronto

Bilety lotnicze American Airlines Polska Toronto

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
18 lis (pon)
American Airlines
Toronto
24 lis (nie)
American Airlines
Warszawa
18 lis (pon)
American Airlines
Toronto
25 lis (pon)
American Airlines
Warszawa
18 lis (pon)
American Airlines
Toronto
26 lis (wto)
American Airlines
Warszawa
18 lis (pon)
American Airlines
Toronto
27 lis (śro)
American Airlines
Warszawa
19 lis (wto)
American Airlines
Toronto
24 lis (nie)
American Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje American Airlines Toronto

Przewodnik po lotach American Airlines Toronto

Toronto ‒ tanie loty American Airlines

Poleć w podróż do Toronto liniami American Airlines. Bukowanie biletów lotniczych na FRU.PL jest dziecinnie łatwe. Wpisujesz trasę, termin podróży i liczbę pasażerów, a wszystko inne zrobi automatycznie algorytm. W rezultatach pokażemy Ci najwygodniejsze i najtańsze dostępne loty. Rezerwujesz i lecisz.

Tanie loty American Airlines do Toronto ‒ podstawowe informacje

Lot do Toronto z American Airlines trwa od . Warto więc zorganizować sobie coś do czytania albo grania. Nie zapomnij jednak, aby zachować limit wagi bagażu podręcznego. Polecamy raczej czytniki niż lektury papierowe oraz gry na komórkę niż planszówki.

Jeżeli chodzi o ceny, to za połączenie do Toronto American Airlines zapłacisz od . Jeśli chcesz wydać niższą kwotę, włącz Alarm Cenowy a potem odbieraj emaile z informacjami o spadku cen albo poszukaj ofert innych linii lotniczych.

Lotniska wylotu

Najkorzystniejszy czas na bukowanie lotów

Najlepszy czas na kupowanie lotów jest 3 miesiące przed podróżą. To nieprawda, że w „last minute” jest najtaniej. Takie promocje praktycznie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem daje szansę na lepsze przyszykowanie się do lotu: znalezienie atrakcji, poszukanie informacji o komunikacji i znalezienie wygodniejszego pokoju w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w American Airlines

American Airlines oferuje, jak każda linia lotnicza, dwa rodzaje bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i nadawany do luku. Pojemność darmowego bagażu zależy czasem od klasy lotu, dlatego uważnie przeczytaj informacje prezentowane w czasie kupowania lotu American Airlines na serwisie.

Czy kupować ubezpieczenie turystyczne, podróżując do Toronto?

Zazwyczaj posiadając ubezpieczenie człowiek jest spokojniejszy. Warto wykupić ubezpieczenie zwłaszcza w 2 sytuacjach: gdy planuje się uprawiać sport oraz kiedy podróżuje się z rodziną. Przed wykupieniem ubezpieczenia sprawdź, czy reguluje kwestie zaginięcia i opóźnienia bagażu. Są to jedne z częstszych problemów turystów.