X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Toronto

już od 2327 zł
01 lip 08 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Toronto

Bilety lotnicze LOT Polska Toronto

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
03 lut (pon)
LOT
Toronto
03 mar (wto)
LOT
Katowice
03 lut (pon)
LOT
Toronto
04 mar (śro)
LOT
Katowice
03 lut (pon)
LOT
Toronto
05 mar (czw)
LOT
Katowice
04 lut (wto)
LOT
Toronto
03 mar (wto)
LOT
Katowice
04 lut (wto)
LOT
Toronto
04 mar (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Toronto

Przewodnik po lotach LOT Toronto

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią LOT Polish Airlines do Toronto?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Toronto, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią LOT Polish Airlines do Toronto i co dalej?

Przejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią LOT Polish Airlines do Toronto. Dodatkowo, wyszukaliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy konieczne pola i już czekamy, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Toronto. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było akuratnie? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią LOT Polish Airlines do Toronto najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na kolejny lot. W dodatku warto zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Toronto, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiadywać, czego można się spodziewać podczas lotu do Toronto.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do której bramki musimy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Toronto, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy oraz jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Toronto, to jest możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.