X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Tromso

już od 573 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Tromso

Bilety lotnicze Polska Tromso

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
20 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Tromso
22 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Tromso
22 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Tromso
31 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 wrz (pon)
WizzAir
Tromso
07 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 wrz (czw)
SAS
Tromso
10 wrz (wto)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Tromso

Przewodnik po lotach Air France Tromso

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Air France do Tromso?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air France do Tromso, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Air France do Tromso i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią Air France do Tromso. Co więcej, wyszukaliśmy również taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Air France do Tromso. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A być może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Air France do Tromso najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na następny samolot. W dodatku warto zobaczyć co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Air France do Tromso, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać w czasie lotu do Tromso.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Air France. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do jakiej bramki musimy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Air France do Tromso, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy i jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Air France do Tromso, to jest możliwość, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się dowiedzieć jak prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek przewozu.