X
Ładowanie...

Tanie loty Air Berlin Turyn

już od 300 zł
29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Turyn

Bilety lotnicze Polska Turyn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
07 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turyn
14 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
25 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turyn
01 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
18 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turyn
25 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
10 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turyn
21 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Poznań
26 sie (pon)
Lufthansa
Turyn
31 sie (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Berlin Turyn

Przewodnik po lotach Air Berlin Turyn

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Air Berlin do Turyn?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air Berlin do Turyn, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Air Berlin do Turyn i co później?

Przejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Air Berlin do Turyn. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już czekamy, aby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Air Berlin do Turyn. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było tanio i dobrze? A być może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Air Berlin do Turyn najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie zdążymy na następny lot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Air Berlin do Turyn, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego można się spodziewać w czasie lotu do Turyn.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Air Berlin. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw prosto do samolotu, lub zejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Air Berlin do Turyn, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie powiadomieni jak należy zapinać pasy oraz jak w razie czego należy używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Air Berlin do Turyn, to jest szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się dowiedzieć jak wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek transportu.