X
Ładowanie...

Tanie loty Czech Airlines Turyn

już od 217 zł
03 mar 10 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Turyn

Bilety lotnicze Polska Turyn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turyn
09 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
09 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turyn
16 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
30 mar (sob)
Alitalia
Lot bezpośredni
Turyn
04 kwi (czw)
Alitalia
Warszawa
30 mar (sob)
Air France
Lot bezpośredni
Turyn
06 kwi (sob)
Air France
Warszawa
09 mar (sob)
Air France
Lot bezpośredni
Turyn
12 mar (wto)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Czech Airlines Turyn

Przewodnik po lotach Czech Airlines Turyn

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Czech Airlines do Turyn?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Czech Airlines do Turyn, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Czech Airlines do Turyn i co później?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Czech Airlines do Turyn. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Czech Airlines do Turyn. I choć podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować aby było dobrze? A być może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Czech Airlines do Turyn najkrótszy czas podróży to . Wówczas mniej się będziemy stresować, że coś pomylimy i nie dotrzemy na kolejny lot. W dodatku trzeba sprawdzić co konkretnie proponują nam tanie loty linią Czech Airlines do Turyn, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać w czasie przelotu do Turyn.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Czech Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przedostać się przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Czech Airlines do Turyn, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Czech Airlines do Turyn, to istnieje możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.