X
Ładowanie...

Tanie loty Eurowings Turyn

już od 343 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Turyn

Bilety lotnicze Polska Turyn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turyn
01 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Poznań
05 cze (śro)
Lufthansa
Turyn
15 cze (sob)
Lufthansa
Poznań
05 cze (śro)
Lufthansa
Turyn
16 cze (nie)
Lufthansa
Poznań
24 sie (sob)
Lufthansa
Turyn
03 wrz (wto)
Lufthansa
Poznań
10 lip (śro)
Lufthansa
Turyn
17 lip (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eurowings Turyn

Przewodnik po lotach Eurowings Turyn

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Eurowings do Turyn?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Eurowings do Turyn, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Eurowings do Turyn i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Eurowings do Turyn. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Eurowings do Turyn. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Eurowings do Turyn najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy i nie zdążymy na następny samolot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Eurowings do Turyn, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać w czasie przelotu do Turyn.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych i zobaczyć, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Eurowings. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Eurowings do Turyn, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy i jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Eurowings do Turyn, to jest szansa, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą podróż.

Warto się upewnić jak prezentują się procedury w czasie lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek transportu.