X
Ładowanie...

Tanie loty Adria Airways Warszawa

już od 111 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Warszawa

Bilety lotnicze Polska Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
01 kwi (pon)
Ryanair
Warszawa
04 kwi (czw)
Ryanair
Gdańsk
01 kwi (pon)
Ryanair
Warszawa
06 kwi (sob)
Ryanair
Gdańsk
02 kwi (wto)
Ryanair
Warszawa
06 kwi (sob)
Ryanair
Gdańsk
01 kwi (pon)
Ryanair
Warszawa
10 kwi (śro)
Ryanair
Gdańsk
02 kwi (wto)
Ryanair
Warszawa
10 kwi (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Adria Airways Warszawa

Przewodnik po lotach Adria Airways Warszawa

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Adria Airways do Warszawa?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Adria Airways do Warszawa, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Adria Airways do Warszawa i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Adria Airways do Warszawa. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Adria Airways do Warszawa. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić aby było tanio i dobrze? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Adria Airways do Warszawa najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie zdążymy na następny samolot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią Adria Airways do Warszawa, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać podczas lotu do Warszawa.

Co musi wiedzieć każdy pasażer

Warto wejść na stronę przewoźnika i zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Adria Airways. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do której bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przedostać się przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Adria Airways do Warszawa, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Adria Airways do Warszawa, to jest szansa, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.