X
Ładowanie...

Tanie loty Croatia Airlines Warszawa

już od 128 zł
27 lut 06 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Warszawa

Bilety lotnicze Polska Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
11 mar (pon)
Ryanair
Warszawa
19 mar (wto)
Ryanair
Gdańsk
02 kwi (wto)
Ryanair
Warszawa
04 kwi (czw)
Ryanair
Gdańsk
01 kwi (pon)
Ryanair
Warszawa
10 kwi (śro)
Ryanair
Gdańsk
28 mar (czw)
WizzAir
Warszawa
30 mar (sob)
Ryanair
Gdańsk
30 mar (sob)
Ryanair
Warszawa
04 kwi (czw)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Croatia Airlines Warszawa

Przewodnik po lotach Croatia Airlines Warszawa

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Croatia Airlines do Warszawa?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Croatia Airlines do Warszawa, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Croatia Airlines do Warszawa i co później?

Obejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Croatia Airlines do Warszawa. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Croatia Airlines do Warszawa. I choć podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było akuratnie? A być może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Croatia Airlines do Warszawa najkrótszy czas przelotu to . Wówczas mniej się będziemy stresować, że coś pomylimy przez co nie dotrzemy na kolejny lot. Dodatkowo warto zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Croatia Airlines do Warszawa, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać w czasie lotu do Warszawa.

Czego powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Warto zajrzeć na stronę przewoźnika i zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Croatia Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do której bramki musimy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Croatia Airlines do Warszawa, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Croatia Airlines do Warszawa, to istnieje szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek transportu.