X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Warszawa

już od 74 zł
20 gru 27 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Polska Warszawa

Bilety lotnicze Ryanair Polska Warszawa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
19 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
20 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
04 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
23 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
02 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
23 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
03 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
18 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Warszawa

Przewodnik po lotach Ryanair Warszawa

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Ryanair do Warszawa?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Ryanair do Warszawa, ale w ogóle, stres jest czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już będziemy na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Ryanair do Warszawa i co dalej?

Obejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Ryanair do Warszawa. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która odpowiadała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już czekamy, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Ryanair do Warszawa. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było tanio i dobrze? A być może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Ryanair do Warszawa najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na następny lot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Ryanair do Warszawa, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać w czasie przelotu do Warszawa.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Ryanair. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do jakiej bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Ryanair do Warszawa, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak należy zapinać pasy i jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Ryanair do Warszawa, to istnieje możliwość, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić jak prezentują się procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek przewozu.