X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Wenecja

już od 546 zł
28 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Wenecja

Bilety lotnicze LOT Polska Wenecja

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
26 lut (wto)
LOT
Wenecja
05 mar (wto)
LOT
Gdańsk
27 lut (śro)
LOT
Wenecja
05 mar (wto)
LOT
Gdańsk
27 lut (śro)
LOT
Wenecja
07 mar (czw)
LOT
Gdańsk
28 lut (czw)
LOT
Wenecja
02 mar (sob)
LOT
Gdańsk
28 lut (czw)
LOT
Wenecja
05 mar (wto)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Wenecja

Przewodnik po lotach LOT Wenecja

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią LOT Polish Airlines do Wenecja?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Wenecja, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią LOT Polish Airlines do Wenecja i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią LOT Polish Airlines do Wenecja. Co więcej, znaleźliśmy również taką ofertę, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już czekamy, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Wenecja. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było akuratnie? A być może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do Wenecja najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie zdążymy na kolejny lot. W dodatku warto zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Wenecja, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego można oczekiwać w czasie przelotu do Wenecja.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę przewoźnika i zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które powinny być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do której bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub zejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Wenecja, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy oraz jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Wenecja, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury podczas lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.