gs
X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Wenecja

już od 78 zł
23 lis 30 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Wenecja

Bilety lotnicze Polska Wenecja

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
12 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
05 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
19 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
10 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
28 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 gru (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
28 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
19 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wenecja
09 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Wenecja

Przewodnik po lotach WizzAir Wenecja

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Wizz Air do Wenecja?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do Wenecja, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Wizz Air do Wenecja i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Wizz Air do Wenecja. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do Wenecja. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Wizz Air do Wenecja najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomylimy więc nie zdążymy na kolejny lot. Dodatkowo warto zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią Wizz Air do Wenecja, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli okazję wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w czasie przelotu do Wenecja.

Co musi wiedzieć każdy podróżny

Warto wejść na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Wizz Air do Wenecja, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak należy zapiąć pasy i jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Wizz Air do Wenecja, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.