X
Ładowanie...

Tanie loty Wenezuela

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Wenezuela

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Wenezuela

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Wenezuela

Przewodnik po lotach Wenezuela

Tanie loty do Wenezueli - zawsze na FRU.PL! Szukaj biletów dla tras Polska-Wenezuela i zarezerwuj przelot Wenezuela już dziś. Zestaw ze sobą propozycje dostępnych linii i sprawdź korzystając z kalendarza lotów kiedy najlepiej lecieć do tej części Ameryki Południowej.

Jak najlepiej kupić przelot-Wenezuela? Oto sposób w zaledwie kilka minut:

  1. Przy użyciu wyszukiwarki wybierz kierunek z którego pragniesz rozpocząć podróż do Wenezueli:
  2. Używając kalendarzy wybierz daty tej podróży
  3. Kliknij i wybierz ilość pasażerów
  4. Kliknij przycisk "Szukaj"!

Kiedy organizujemy wyprawę do Wenezueli (zazwyczaj oznacza to lot do Caracas) korzystnym jest znaleźć sposób na obniżenie wydatków już w kwestii lotów. Chcemy zostawić sobie środki na zwiedzanie i dalsze przemieszczanie się na miejscu. Podróżni z doświadczeniem mówią, iż tuż przed terminem wylotu przewoźnicy zwiększają ceny biletów. Szukaj więc tanich lotów w okazyjnych cenach z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. W przypadku Ameryki Południowej należy zacząć nawet 4 miesiące wcześniej.

Często ma sens też zaplanować podróż kombinując lot z wykupem hotelu. Lot do Wenezueli trwa długo i warto mieć znalezione fajne i pewne miejsce na nocleg zanim wsiądziemy do samolotu. Na naszym serwisie wyszukasz najlepiej oceniane hotele w kraju: Wenezuela w najniższych cenach! Pamiętaj o ubezpieczeniu dla podróżnych - jest to wydatek jedynie pięciu złotych za osobę dziennie za które unikasz przykrych sytuacji które mogą przytrafić się czasami w podróży. Oferowane u nas ubezpieczenia działają na całym świecie i gwarantują dobry zakres świadczeń - nawet w Ameryce Południowej. 

Poniżej ważne dane w temacie przelotów do Wenezueli. Z rodzimego kraju do Wenezueli polecimy minimum 18h 10min. Najtaniej możemy się tam dostać w cenie już od 2859 zł. Operatorzy lotów oferujący najlepsze ceny na loty na trasie Polska - Wenezuela to:

Kiedy lecieć do Wenezueli?

Ponieważ kraj ten leży w strefie równikowej, a nie chcemy by dała się nam we znaki pora deszczowa, warto rozważyć naszą wyprawę w okresie od listopada do kwietnia. Temperatury przez ten czas nie będą znacznie różnić się od siebie - od 24 do 28 stopni Celciusza (naturalnie z wyjątkiem pasm górskich i wysoko położonych terenów).

Co warto robić w Wenezueli?

To naturalnie zależy od upodobań, jednak Wenezuela wybierana jest zazwyczaj z dwóch powodów. Pierwszy to znane kurorty i doskonały klimat na leniuchowanie na plażach. Drugi to podróże lądowe, poznawanie lokalnej kultury a także niezwykle bogatej flory i fauny lasów równikowych. Często jest to jednak ledwie przystanek w trakcie zwiedzania Ameryki Południowej.