X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Wilno

już od 277 zł
19 lis 26 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Wilno

Bilety lotnicze Polska Wilno

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
14 sty (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Wilno
19 sty (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
14 sty (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Wilno
20 sty (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
14 sty (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Wilno
21 sty (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
15 sty (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Wilno
19 sty (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
15 sty (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Wilno
20 sty (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Wilno

Przewodnik po lotach Air France Wilno

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Air France do Wilno?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air France do Wilno, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Air France do Wilno i co dalej?

Przejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Air France do Wilno. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Air France do Wilno. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było dobrze? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy znaleźć taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Air France do Wilno najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie zdążymy na kolejny samolot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Air France do Wilno, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać podczas lotu do Wilno.

Co powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Air France. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do której bramki musimy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw prosto do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Air France do Wilno, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak należy zapinać pasy i jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Air France do Wilno, to jest szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Warto się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.