gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Alitalia Zagrzeb

już od 478 zł
30 lip 06 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Zagrzeb

Bilety lotnicze Polska Zagrzeb

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
28 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
22 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
27 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
22 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
28 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
22 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
29 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
22 sie (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Zagrzeb
30 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alitalia Zagrzeb

Przewodnik po lotach Alitalia Zagrzeb

Zagrzeb ‒ tanie loty Alitalia

Rusz w podróż do Zagrzeb liniami Alitalia. Rezerwowanie biletów lotniczych na naszej stronie jest dziecinnie proste. Wpisujesz miejsce, datę wyjazdu oraz liczbę pasażerów, a wszystko inne zrobi za Ciebie algorytm. W rezultatach pokażemy Ci najkorzystnijesze możliwe loty. Rezerwujesz i lecisz.

Tanie loty Alitalia do Zagrzeb ‒ najważniejsze informacje

Przelot do Zagrzeb linią Alitalia zajmuje co najmniej . Warto więc zorganizować dla siebie lekturę lub grę. Pamiętaj tylko, żeby nie przekroczyć limitu wagi bagażu kabinowego. Polecilibyśmy raczej czytniki niż lektury papierowe oraz aplikacje na telefon niż gry planszowe.

Jeżeli idzie o koszty, to za lot do Zagrzeb Alitalia zapłacisz od . Jeśli wolisz zapłacić niższą kwotę, załóż sobie Alarm Cenowy a potem odbieraj emaile z wiadomością o spadku cen, ewentualnie poszukaj lotów innych linii lotniczych.

Lotniska wylotu

Najlepszy czas na rezerwację biletów

Najkorzystniejszy moment na kupowanie biletów jest kilka miesięcy przed wylotem. To bajka, że w „last minute” są największe obniżki. Tego rodzaju okazje praktycznie się nie zdarzają. Wcześniejsza rezerwacja daje szansę na lepsze przyszykowanie się do podróży: znalezienie atrakcji, poszukanie wiadomości o transporcie i zabukowanie wygodniejszego noclegu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w Alitalia

Alitalia oferuje, jak wszyscy przewoźnicy, dwa rodzaje bagażu: podręczny i nadawany do luku. Rozmiar darmowego bagażu zależy czasem od klasy lotu, więc dokładnie zapoznaj się z informacjami podanymi w czasie rezerwowania biletu Alitalia na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie, podróżując do Zagrzeb?

Z reguły posiadając ubezpieczenie podróżny jest bardziej zrelaksowany. Warto pomyśleć o nim szczególnie w 2 sytuacjach: gdy planuje się uprawiać sport oraz gdy leci się z rodziną. Przed wykupieniem ubezpieczenia sprawdź, czy obejmuje zgubienie i opóźnienie bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” przygód turystów.