gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air France Zakintos

już od 712 zł
28 sie 04 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Zakintos

Bilety lotnicze Polska Zakintos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
23 gru (nie)
Aegean Air
Zakintos
24 gru (pon)
Aegean Air
Warszawa
07 paź (nie)
Aegean Air
Zakintos
10 paź (śro)
Aegean Air
Warszawa
05 paź (pią)
Ryanair
Zakintos
15 paź (pon)
EasyJet
Warszawa
06 paź (sob)
Ryanair
Zakintos
15 paź (pon)
EasyJet
Warszawa
06 paź (sob)
Ryanair
Zakintos
13 paź (sob)
EasyJet
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air France Zakintos

Przewodnik po lotach Air France Zakintos

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Air France do Zakynthos?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air France do Zakynthos, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Air France do Zakynthos i co później?

Przejrzeliśmy różne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Air France do Zakynthos. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne pola i już czekamy, aby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Air France do Zakynthos. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić aby było dobrze? A być może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Air France do Zakynthos najkrótszy czas podróży to . Wówczas mniej się będziemy stresować, że coś pomylimy i nie dotrzemy na kolejny lot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią Air France do Zakynthos, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w czasie przelotu do Zakynthos.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę przewoźnika oraz zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Air France. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do której bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Air France do Zakynthos, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Air France do Zakynthos, to jest szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić w jaki sposób prezentują się procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.