gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Zakintos

już od 7005 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Zakintos

Bilety lotnicze LOT Polska Zakintos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
19 wrz (śro)
LOT
Zakintos
30 wrz (nie)
Condor
Warszawa
05 wrz (śro)
LOT
Zakintos
09 wrz (nie)
Condor
Warszawa
26 wrz (śro)
LOT
Zakintos
30 wrz (nie)
Condor
Gdańsk
22 sie (śro)
LOT
Zakintos
02 wrz (nie)
Condor
Poznań
24 wrz (pon)
LOT
Zakintos
30 wrz (nie)
Condor
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Zakintos

Przewodnik po lotach LOT Zakintos

Zakynthos ‒ tanie loty LOT Polish Airlines

Poleć w podróż do Zakynthos liniami LOT Polish Airlines. Bukowanie biletów lotniczych na FRU.PL jest proste. Wybierasz miejsce, termin urlopu i liczbę podróżnych, a resztę zrobi w Twoim imieniu algorytm. W wynikach zobaczysz najkorzystnijesze możliwe loty. Kupujesz i lecisz.

Tanie loty LOT Polish Airlines do Zakynthos ‒ podstawowe informacje

Przelot do Zakynthos z LOT Polish Airlines trwa co najmniej . Dobrze więc wziąć dla siebie lekturę lub grę. Nie zapomnij jednak, by zachować limit wagi bagażu podręcznego. Polecilibyśmy bardziej czytniki niż lektury papierowe oraz aplikacje na telefon niż gry planszowe.

Jeżeli chodzi o koszty, to za lot do Zakynthos LOT Polish Airlines zapłacisz od . W przypadku gdy chcesz zapłacić niższą kwotę, załóż Alarm Cenowy i odbieraj maile z wiadomością o spadku cen albo poszukaj ofert innego przewoźnika.

Skąd lecieć?

Najkorzystniejszy czas na bukowanie lotów

Najlepszy moment na bukowanie biletów jest kilkanaście tygodni przed podróżą. To mit, że na ostatnią chwilę są największe obniżki. Tego rodzaju okazje prawie są nie do złapania. Wcześniejsza rezerwacja pozwala też na bardziej komfortowe przygotowanie się do podróży: znalezienie atrakcji, zebranie informacji o komunikacji i zabukowanie wygodniejszego noclegu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w LOT Polish Airlines

LOT Polish Airlines posiada, jak każdy przewoźnik, dwa typy bagażu: pokładowy i rejestrowany. Dostępność bezpłatnego bagażu zależy czasem od klasy lotu, dlatego dokładnie przeczytaj informacje prezentowane w czasie kupowania biletu LOT Polish Airlines na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie podróżne, lecąc do Zakynthos?

Co do zasady posiadając ubezpieczenie podróżny jest spokojniejszy. Warto zastanowić się nad nim zwłaszcza w 2 sytuacjach ‒ gdy zamierza się aktywnie spędzać wakacje oraz kiedy leci się z dziećmi. Zanim kupisz ubezpieczenie, sprawdź, czy obejmuje zaginięcie i opóźnienie bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” problemów podczas wakacji.