gs
X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Zakintos

już od 712 zł
27 sie 03 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Zakintos

Bilety lotnicze Polska Zakintos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
23 gru (nie)
Aegean Air
Zakintos
24 gru (pon)
Aegean Air
Warszawa
07 paź (nie)
Aegean Air
Zakintos
10 paź (śro)
Aegean Air
Warszawa
05 paź (pią)
Ryanair
Zakintos
15 paź (pon)
EasyJet
Warszawa
06 paź (sob)
Ryanair
Zakintos
15 paź (pon)
EasyJet
Warszawa
06 paź (sob)
Ryanair
Zakintos
13 paź (sob)
EasyJet
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Zakintos

Przewodnik po lotach SAS Zakintos

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Scandinavian Airlines do Zakynthos?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Scandinavian Airlines do Zakynthos, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Scandinavian Airlines do Zakynthos i co dalej?

Przejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Scandinavian Airlines do Zakynthos. Co więcej, wyszukaliśmy również taką ofertę, która odpowiadała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Scandinavian Airlines do Zakynthos. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było akuratnie? A być może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Scandinavian Airlines do Zakynthos najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy przez co nie zdążymy na następny lot. W dodatku trzeba sprawdzić co konkretnie proponują nam tanie loty linią Scandinavian Airlines do Zakynthos, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiedzieć, czego można oczekiwać w czasie przelotu do Zakynthos.

Co powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Scandinavian Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do jakiej bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Scandinavian Airlines do Zakynthos, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Scandinavian Airlines do Zakynthos, to istnieje szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Warto się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury podczas lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.