gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Zakintos

już od 2285 zł
26 sie 02 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Swiss

Polska Zakintos

Bilety lotnicze Swiss Polska Zakintos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
19 wrz (śro)
Swiss
Zakintos
22 wrz (sob)
Swiss
Warszawa
15 wrz (sob)
Swiss
Zakintos
23 wrz (nie)
Brussels Airlines
Warszawa
22 wrz (sob)
Swiss
Zakintos
30 wrz (nie)
Brussels Airlines
Warszawa
20 wrz (czw)
Swiss
Zakintos
30 wrz (nie)
Brussels Airlines
Warszawa
24 wrz (pon)
Swiss
Zakintos
30 wrz (nie)
Brussels Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Swiss Zakintos

Przewodnik po lotach Swiss Zakintos

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Swiss International Air Lines do Zakynthos?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Swiss International Air Lines do Zakynthos, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Swiss International Air Lines do Zakynthos i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Swiss International Air Lines do Zakynthos. Co więcej, znaleźliśmy również taką ofertę, która odpowiadała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Swiss International Air Lines do Zakynthos. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko zorganizować by było akuratnie? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Swiss International Air Lines do Zakynthos najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na następny lot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią Swiss International Air Lines do Zakynthos, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w czasie lotu do Zakynthos.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią Swiss International Air Lines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki musimy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Swiss International Air Lines do Zakynthos, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Swiss International Air Lines do Zakynthos, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą podróż.

Warto się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.