X
Ładowanie...

Tanie loty Zjednoczone Emiraty Arabskie

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 kwi 02 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Zjednoczone Emiraty Arabskie

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Zjednoczone Emiraty Arabskie

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Zjednoczone Emiraty Arabskie

Przewodnik po lotach Zjednoczone Emiraty Arabskie

Tanie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj

Na FRU.PL zawsze znajdziesz najtańsze loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ponieważ pokazujemy Ci loty bezpośrednie, składane oraz Smart Connection - loty z korzystnymi przesiadkami, które obniżają koszt podróży nawet do 70%. Znajdź najkorzystniejsze promocje lotów do Emiratów Arabskich przy wykorzystaniu naszej wyszukiwarki połączeń lotniczych. Dzięki opcji +/- 2 dni oraz kalendarzowi lotów, zobaczysz kiedy można polecieć do ZEA najtaniej.

Tanie loty do Emiratów Arabskich - ile kosztują

Lot do Emiratów Arabskich trwa conajmniej 6h 0min, ale często najtańszymi połączeniami są loty z przesidką. Bilet lotniczy z Polski do Emiratów Arabskich kupisz już za 643 zł.

Tanie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - linie lotnicze

Do ZEA kursują tanie i regularne linie lotnicze. Jak można się domyślić, z jednej strony jest duże zapotrzebowanie na tanie loty, z drugiej - na luksusowe połączenia dla naprawdę zamożnych mieszkańców ZEA. Do wyboru są loty tych przewoźników:

Tanie loty do Emiratów Arabskich

Do Emiratów Arabskich polecisz z następujących polskich miast:

Tanie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Hotele i wypożyczalnia aut w Emiraty Arabskie

Skorzystaj także z innych ofert na FRU.pl, między innymi hoteli i wypożyczalni aut. Zaplanuj swój pobyt w wybranym miejscu razem z FRU.pl i skorzystaj z naszych promocji. Zobacz zakładki Hotele oraz Samochód albo zadzwoń do Centrum Rezerwacji.

Tanie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - lotniska

W ZEA znajdują się w zasadzie dwa międzynarodowe lotniska, na które możesz trafić. Pierwsze to Port lotniczy Dubaj oraz Port lotniczy Abu Dabi, chociaż w Dubaju są jeszcze dwa inne lotniska i w Szardżach.

Tanie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - przewodnik

Tanie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Ludzie latają do ZEA przeważnie w sparawach biznesowych, ale coraz częściej doceniają turystyczne walory tego kraju. Mimo że jest to państwo religijne, z monarchią absolutną, to w Dubaju czy Abu Zabi panuje duża tolerancja charakterystyczna dla wielokulturowych metropolii.Co do zaoferowania mają ZEA? Okazuje się, że całkiem sporo.

Tanie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Atrakcje ZEA

Dubaj

Arabski wariant american dream może spłnić się tylko w Dubaju. To na wskroś nowoczesne miasto, mekka architektów i biznesmenów, słynie także z największego na świecie centrum handlowego Dubai Mall, Złotego Targu, gdzie jest najwięcej złota na świecie i Wysp Palmowych. Nieziemsko piękne plaże nad zatoką i zupełnie brak ceł sprawiają, że przyjeżdząją tu turyści z całego świata.

Pustynie

Wbrew pozorom na pustyni Ar-Rab al-Chali dzieje się wiele. Możesz zobaczyć park narodowy Szardża, wziąć udział w wielbłądzich wyścigach, przejechać pustynię z napędem 4x4 albo... zapolować z sokołem.

Meczety

Każdy, kto przybywa do tych krain z baśni tysiąca i jednej nocy ma ochotę wejść głębiej do tego świata. W ZEA ma ku temu okazję. Niemuzułmanie mogą wejść do meczetu Jumeirah w Dubaju oraz do meczetu szejka Zayeda bin Sultana Al Nahyana w Abu Dabi.

Abu Dabi

Można pomyśleć, że w nowym, niemal pozbawionym historii miejscu nie może być nic ciekawego. A tu, w stolicy ropą płynącek: tor Formuły 1, oddział Luwru, park rozrywki Ferrari World czy Kobiece Centrum Rzemiosła Artystycznego.