X
Ładowanie...

Tanie loty Zurych

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Zurych

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Zurych

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Zurych

Przewodnik po lotach Zurych

Najtańsze bilety lotnicze do Zurychu - tylko na FRU.PL! Wyszukuj bilety na trasach Polska-Szwajcaria i zrób zamówienie na przelot Zurychu już dziś. Skonfrontuj propozycje wszystkich linii lotniczych a następnie wypróbuj opcję szukania tanich lotów - Szwajcaria w elastycznych datach +/-3 dni.

O ile fajne są dla Was korzystne opcje podróży do Zurychu - warto rezerwować z FRU.PL. Najmniejszy czas trwania przelotu z naszego kraju do Zurychu wynosi od 1h 45min. 357 zł - z dostępnych teraz najniższa propozycja cenowa za lot (w obie strony) na tej trasie. Nalepsze ceny na loty Polska-Szwajcaria proponują następujące linie:

Opis jak najtaniej zarezerwować przelot do Zurychu:

  1. W wyszukiwarce powyżej kliknij i wpisz miasto z którego myślisz rozpocząć podróż do Zurychu:
  2. Używając kalendarzy wybierz daty Twojej podróży
  3. Wybierz z listy rodzaj i liczbę podróżnych
  4. Kliknij Szukaj!

Kiedy myślisz by zorganizować lot do Szwajcaria dobrze jest pomyśleć o obniżeniu kosztów. Nie jest sekretem, że na dni przed wylotem linie lotnicze podnoszą taryfy biletów lotniczych. Zacznij szukać tanich biletów w najniższych taryfach dużo wcześniej - dla linii regularnych 3-4, a dla tanich linii 2-3 miesiące przed terminem wylotu. Pamiętaj o ubezpieczeniu turystycznym - pomyśl, wydatek ledwie 5zł na dzień a można dzięki temu uniknąć nieprzyjemnych przypadków w podróży. Najczęściej warto także wyszukać wycieczkę kombinując lot z wykupem noclegu. Na FRU.PL wyszukasz ciekawe hotele w: Szwajcaria w bogatej ofecie z dużymi zniżkami! Zadzwoń do Centrum Rezerwacji i pozwól nam doradzić Ci w kwestiach podróży!