X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Zurych

już od 457 zł
24 lut 02 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Zurych

Bilety lotnicze Polska Zurych

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 mar (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
26 mar (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
07 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
15 kwi (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
07 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
16 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
22 kwi (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
23 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Zurych

Przewodnik po lotach Ryanair Zurych

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Ryanair do Zurych?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Ryanair do Zurych, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Ryanair do Zurych i co dalej?

Przejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią Ryanair do Zurych. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Ryanair do Zurych. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było akuratnie? A być może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Ryanair do Zurych najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na następny samolot. W dodatku trzeba sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Ryanair do Zurych, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli okazję wysłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w czasie przelotu do Zurych.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę przewoźnika i zobaczyć, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Ryanair. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki musimy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Ryanair do Zurych, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak należy zapinać pasy oraz jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Ryanair do Zurych, to jest szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić jak wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wybrać ten środek przewozu.