X
Ładowanie...

Tanie loty Aalborg Katania

już od 156 zł
26 lut 05 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Katania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Katania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katania
03 mar (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
07 maj (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katania
09 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
08 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katania
09 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
26 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katania
05 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Rzym
06 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katania
09 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aalborg Katania

Przewodnik po lotach Aalborg Katania

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale często po prostu odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłumy, gwar, nowa sytuacja – to na pewno stresujące doświadczenie. Dowiedz się, czego można się spodziewać podczas pierwszego lotu i jak można się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest ani trochę straszna. Najważniejsze, by mieć pod ręką potrzebne dokumenty. Jeśli latasz do krajów europejskich, niezbędny jest tylko dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, także tanie loty Aalborg - Katania, wydają bilety w formie elektronicznej. Nie musisz nic wydrukować, potrzebujesz tylko numer potwierdzenia rezerwacji.

Podczas odprawy prześwietlony zostanie zabrany bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Straż ma prawo do poproszenia cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza , który znajduje się w pobliżu taśmy wszystkie drobiazgi, które nosisz w kieszeniach, włóż tam również neseser, kurtkę czy chustę.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Aalborg - Katania

Tanie loty z reguły dają ci wziąć jedynie bagaż podręczny. Bez paniki – jest on wystarczająco pakowny, że z pewnością się w nim pomieścisz. Jednakze należy każdą sprawę rozważyć tak, by bagaż szybko został poddany kontroli, a złożona wieża dokładnie skręconych koszulek nie była rozwalona.

Na górze ułóż potrzebne dokumenty – niebawem będziesz musiał je zaprezentować w czasie kontroli. Zapakuj wszystko tak, żeby na wierzchu była i kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Specyfiki przelej do plastikowych buteleczek. Tuż pod zapięciem walizki należy umieścić także inne płyny. Jeśli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będziesz musiał burzyć sumiennie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, przed wylotem dowiedz się, jakie przedmioty możesz wziąć na pokład w tanich lotach Aalborg - Katania.