X
Ładowanie...

Tanie loty Aalborg Palma De Mallorca

już od 1078 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Aalborg Palma De Mallorca

Bilety lotnicze Aalborg Palma De Mallorca

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Aalborg
15 sie (czw)
Norwegian
Palma De Mallorca
22 sie (czw)
Norwegian
Aalborg
15 sie (czw)
Norwegian
Palma De Mallorca
23 sie (pią)
Norwegian
Aalborg
15 sie (czw)
Norwegian
Palma De Mallorca
26 sie (pon)
Norwegian
Aalborg
16 sie (pią)
Norwegian
Palma De Mallorca
22 sie (czw)
Norwegian
Aalborg
16 sie (pią)
Norwegian
Palma De Mallorca
23 sie (pią)
Norwegian
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aalborg Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Aalborg Palma De Mallorca

Spodziewasz się dziecka, a chcesz polecieć samolotem? Dowiedz się, czy to wykonalne oraz bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd w interesach, upragnione wakacje, lub pozostałe sprawy, które wymagają podróży: jest wiele powodów, dla których ciężarne decydują się na przelot Aalborg - Palma De Mallorca. I chociaż mawia się, że ciąża to nie choroba, należy mieć na względzie, że nie zawsze ta forma podróży jest dla pań optymalna. Bez znaczenia, czy wybierzemy tanie loty Aalborg - Palma De Mallorca, czy zdecyduje na tradycyjnego przewoźnika, trzeba zapoznać się z wewnętrznym regulaminem określającym, do którego miesiąca ciężarne mogą być wpuszczane do samolotu. Przed lotem Aalborg - Palma De Mallorca koniecznie trzeba omówić podróż z położnikiem.

Ciężarna planuje lot Aalborg - Palma De Mallorca – kiedy można bezpiecznie lecieć?

Chcemy zaplanować podróż, zarezerwować bilety na tanie loty Aalborg - Palma De Mallorca oraz przygotować walizkę podróżną, czy stan okaże się przeszkodą? W tym miejscu dużo zależy od zdrowia przyszłej matki, jak też od faktu, w którym tygodniu ciąży jest. W każdym przypadku warto udać się do ginekologa opiekującego się ciążą i dopytać, czy przelot będzie bezpieczny dla ciężarnej i maleństwa. Przeważnie pierwszy i ostatni trymestr ciąży uważa się za nieodpowiedni do takich podróży. W pierwszych miesiącach znaczne skoki ciśnienia wpływają negatywnie na rozwój płodu, z kolei w trzecim trymestrze pojawia się zagrożenie przedwczesnym porodem, zasłabnięciem, a do tego wiele linii lotniczych nie chce wpuszczać do samolotu pań po 34 tyg. ciąży. Za optymalny okres ciąży do latania uznaje się ten między 18 a 24 tygodniem, ale to indywidualna kwestia. Jeśli mamy tę możliwość, dopasujmy wyjazd i zarezerwujmy tanie loty Aalborg - Palma De Mallorca właśnie w tym czasie.

Ciężarna na pokładzie w czasie lotu Aalborg - Palma De Mallorca – co warto wiedzieć?

Panie, które decydują się na rejs samolotem podczas ciąży, a posiadają już większy brzuch, powinny postarać się o zdobycie zaświadczenia lekarskiego o tygodniu ciąży i o braku przeciwwskazań do lotu. Pozwoli to ustrzec się problemów na lotnisku oraz sytuacji, że kobieta z dużym brzuszkiem nie zostanie dopuszczona do samolotu. Tanie loty Aalborg - Palma De Mallorca powinny odpuścić sobie ciężarne w ciąży z bliźniakami – bywa ona uważana za ciążę wysokiego ryzyka. Lepiej unikać także dłuższych lotów, optymalny czas to sto osiemdziesiąt minut. Na stronie FRU.pl bez trudu skontrolujemy długość lotu wybranych rejsów i dobierzemy lot dla siebie .

Przyszła mama na pokładzie, jak się przygotować?

Nie ma zasady: jedna ciężarna znakomicie zniesie podróż, inna poczuje dyskomfort wiążący się z długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, jak udogodnić sobie podróż samolotem, aby zatroszczyć się o osobisty komfort. Lepiej wybierać miejsca od przejścia, by swobodnie wychodzić do toalety czy w celu wyprostowania nóg. Spacery w czasie podróży są jak najbardziej zalecane, ponieważ pomagają poradzić sobie z bólem kręgosłupa oraz poprawiają krążenie w nogach. Przed wylotem dobrze pomyśleć też o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego: o to także możemy zadbać na stronie FRU.pl, już przy rezerwacji biletu.