X
Ładowanie...

Tanie loty Aalesund Harstad-Narvik

już od 758 zł
06 paź 13 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Harstad-Narvik

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Harstad-Narvik
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 lis (pią)
Norwegian
Harstad-Narvik
09 lis (pon)
Norwegian
Warszawa
05 lis (czw)
LOT
Harstad-Narvik
09 lis (pon)
SAS
Warszawa
05 lis (czw)
LOT
Harstad-Narvik
11 lis (śro)
SAS
Warszawa
04 lis (śro)
Lufthansa
Harstad-Narvik
11 lis (śro)
SAS
Warszawa
06 lis (pią)
Lufthansa
Harstad-Narvik
11 lis (śro)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aalesund Harstad-Narvik

Przewodnik po lotach Aalesund Harstad-Narvik

Czym jest bagaż rejestrowany? - wskazówki dla turystów

Planujesz podróż samolotem do Aalesund - Harstad-Narvik i nie wiesz czym jest bagaż odprawiany? Niżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż rejestrowany to typ bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go obsłudze lotu podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest przyklejona do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Aalesund - Harstad-Narvik oraz zwrotu kosztów w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każdy przewoźnik określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Aalesund - Harstad-Narvik, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu rejestrowanego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych pasażerów. Przewoźnicy nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego akcesoriów takich jak: pieniądze, leki potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów osobistych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz transportowania w bagażu rejestrowanym materiałów łatwopalnych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu żywności oraz płynów w bagażu odprawianym ustalają przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.