gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Aarhus Budapeszt

już od 119 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Budapeszt

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Budapeszt
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
16 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
23 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
16 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
17 paź (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
10 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
11 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
16 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
18 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
17 paź (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Budapeszt
24 paź (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aarhus Budapeszt

Przewodnik po lotach Aarhus Budapeszt

Zmniejsz lęk przed lataniem – awiofobia pod kontrolą

Niepokój przed wkroczeniem do samolotu jest typowy dla osób, lecących po raz pierwszy. Jednakże już silny strach, który paraliżuje mimo wcześniejszego latania i mocne zdenerwowanie są już bardziej problematyczne. I potrafią zamienić normalny, bezproblemowy przelot w koszmar. Dowiedz się, co zrobić, by szybko opanować nerwy i móc bezproblemowo wybierać z dużej oferty tanich lotów Aarhus - Budapeszt.

Awiofobia, czyli czego w zasadzie się boimy

Awiofobia dotyczy zarówno strachu przed katastrofą, jak i zamknięcia na pokładzie. Jest to niewielka przestrzeń i nie wszyscy czują się w niej szczególnie bezpiecznie.

Z racjonalnego punktu widzenia awiofobia wydaje się naprawdę nielogiczna – na świecie wyrusza w podróż jakiś samolot co 7 sekund i wyłącznie jeden na 29 milionów rejsów kończy tragedią. To sprawia, że wartościowa może okazać się racjonalizacja obaw. Na złagodzienie nerwów jest zresztą zdecydowanie o wiele więcej metod i naprawdę trzeba je sprawdzić – w końcu za pomocą tanich lotów Aarhus - Budapeszt możesz dotrzeć gdzie tylko chcesz.

Zwalcz strach przed lataniem

Przede wszystkim postaraj się sprawić, żebyś czuł się naprawdę wygodnie. Zmęczenie, chłód lub głód mogą zwiększać napięcie. Z tego powodu przed wylotem wyśpij się, a na podróż ubierz się wygodnie i weź kilka warstw. Poza tym zdecydowanie odstaw pobudzające rzeczy. Jeżeli sądzisz, że napoje procentowe lub mocna kawa pozwolą ci się odstresować, to mylisz się – niestety spotęgują stres. Zamiast nich wybierz wodę i napoje.

Co więcej, usiłuj skupić się na czymś innym. Konwersacja z miłą osobą, słuchanie ulubionej muzyki, dobra komedia albo skupienie uwagi na dobrym kryminalne na pewno pomoże. W momentach silniejszego strachu wypróbuj parę podstawowych ćwiczeń uspokajających, przykładowo skup uwagę na napinaniu i rozluźnianiu mięśni nóg i rąk. Lęk można poddać kontroli, a już po paru rejsach oswoisz się i z ochotą będziesz wyszukiwać kolejne trasy i szperać w ofertach tanich lotów Aarhus - Budapeszt.