X
Ładowanie...

Tanie loty Aarhus Helsinki

już od 380 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Helsinki

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Helsinki
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
29 maj (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
31 maj (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
30 maj (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
31 maj (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
29 maj (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
02 cze (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
30 maj (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
02 cze (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
26 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Helsinki
27 maj (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aarhus Helsinki

Przewodnik po lotach Aarhus Helsinki

Kobieta w ciąży w podróży Aarhus -Helsinki- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się lot Aarhus - Helsinki i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Ponżejprezentujemynajważniejsze wskazówki na temat latania samolotem w ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Zwykle stan błogosławiony nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia ciężarnej oraz celu podróży, bo np. na niektórych trasach Aarhus -Helsinki - są jednak pewne ograniczenia, których należy przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Ginekolodzysą zgodni, że największe ryzyko poronienia występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na nagłe zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy latanie nie jest rekomendowane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim jest to związane z wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedwczesnym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuch. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu należy przypomnieć, że kobieta w widocznej ciąży może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu zapisy posiada większość linii lotniczych), a także musi mieć zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii specjalistów,najlepszym momentem na podróż jest drugi trymestr, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi przedstawiać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne porady, aby umilić sobie podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Aarhus -Helsinki był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli przewoźnik daje możliwość wyboru miejscówki zajmij te usytuowane z brzegu. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż niekrępującą ruchów odzież. Niezwykle istotne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed podróżą.