X
Ładowanie...

Tanie loty Aarhus Norymberga

już od 240 zł
26 sie 02 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Norymberga

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Norymberga
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
20 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Norymberga
23 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
06 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Norymberga
09 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
09 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Norymberga
16 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
16 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Norymberga
20 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
02 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Norymberga
06 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aarhus Norymberga

Przewodnik po lotach Aarhus Norymberga

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Aarhus - Norymberga

Lecisz w podróż do Aarhus - Norymberga i marzysz o zabraniu ze sobą sprzętu sportowego? Zanim jednak polecisz zapoznaj się z zasadami przewozu sprzętu sportowego u danego przewoźnika oraz czy organizator lotu narzuca ograniczenia dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część linii lotniczych pozwala na przewóz bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym poinformowaniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonej powierzchni w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji lotu do Aarhus - Norymberga organizator lotu ma prawo zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do przewozu.

Zasady przewozu bagażu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy doleciał razem z Tobą do Aarhus - Norymberga musisz obowiązkowo zadeklarować go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do wymogów określonych przez organizatora lotu na trasie do Aarhus - Norymberga, czyli musi posiadać odpowiednią wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie bagażu sportowego kodem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie sprzętu sportowego odbywa się głównie w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie określonej przez przewoźnika.

W co zapakować akcesoria sportowe?

Wszystko jest zależne od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie akcesoriów. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są specjalne torby, które najlepiej chronią akcesoria oraz są wykonane w odpowiednim rozmiarze. Należy mieć jednak na uwadze, że takie walizki i torby znacząco wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do tekturowego pudła. Wadą tego typu opakowania, jest brak odporności na rozerwanie, co nie daje gwarancji na w pełni bezpieczny przewóz. Jeśli wybierzesz ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka części Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby dotarły razem z Tobą do Norymberga bez szwanku.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Hedemora Heerbrugg

Tanie loty Knock Vevey

Tanie loty Adana Turyn

Tanie loty Davos Belgrad

Tanie loty Valkeala Breiddalsvik

Tanie loty Hohenems Buchs Sg

Tanie loty Torremolinos Rota

Tanie loty Walencja Stara Zagora

Tanie loty Kjellerup Kandersteg

Tanie loty Flybe British European Newquay

Tanie loty Air Sahara wylot z: Madras