X
Ładowanie...

Tanie loty Abakan Nizhniy Novgorod

już od 1015 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Nizhniy Novgorod

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Nizhniy Novgorod
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 cze (czw)
Belavia
Nizhniy Novgorod
22 cze (sob)
Belavia
Warszawa
03 wrz (wto)
Belavia
Nizhniy Novgorod
20 wrz (pią)
Belavia
Warszawa
03 wrz (wto)
Belavia
Nizhniy Novgorod
21 wrz (sob)
Belavia
Warszawa
03 wrz (wto)
Belavia
Nizhniy Novgorod
23 wrz (pon)
Belavia
Warszawa
05 wrz (czw)
Belavia
Nizhniy Novgorod
20 wrz (pią)
Belavia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Abakan Nizhniy Novgorod

Przewodnik po lotach Abakan Nizhniy Novgorod

Zniszczenie torby podczas lotu abakan - Nizhniy Novgorod

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazuje się, że walizka została zniszczona? Poniżej przedstawiamy kilka istotnych wskazówek , co trzeba zrobić, aby wyjaśnić zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki linii lotniczych w kwestii dbania o walizki podróżujących- to warto wiedzieć!

Najważniejsze kwestie związane z bagażem reguluje konwencja montrealska i rozporządzenie PE 889/2002. Wskazane wyżej akty prawne informują o tym, że przewoźnik bierze odpowiedzialność za szkody torby  tylko pod warunkiem, że zniszczenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie załadunku przez obsługę lotniska oraz, że turysta ma prawo do ubiegania się o odszkodowanie za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana organizator lotu jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest sprawcą uszkodzenia.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana turysta musi udowodnić, że doszło do zniszczenia z winy przewoźnika.

Zniszczenie walizki w podróży do abakan - Nizhniy Novgorod- porady dla podróżującego

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do abakan - Nizhniy Novgorod warto zapoznać się z warunkami zgłaszania roszczeń do danego organizatora lotu, ponieważ określają dokładnie sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został zniszczony podczas lotu, zgłoś to zdarzenie od razu po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze linii lotniczych lub u agenta linii. Z pomocą obsługi, na lotnisku powinno się wypełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności mienia, w którym określamy przybliżoną datę zakupu zniszczonych części bagażu, ich cenę oraz wysokość rekompensaty. Fomularz reklamacyjny możesz także wysłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale trzeba pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też dołączyć zdjęcie uszkodzonego mienia w celu uwiarygodnienia straty. Najlepszym sposobem na uchronienie się przed stratami wynikającymi  ze zniszczenia torby przez linie lotnicze jest zakup konkretnej polisy ubezpieczeniowej przed lotem.