X
Ładowanie...

Tanie loty Aberdeen Langkawi

już od 2718 zł
21 gru 28 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Langkawi

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Langkawi
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 mar (śro)
LOT
Langkawi
31 mar (wto)
Singapore Airlines
Warszawa
04 mar (śro)
LOT
Langkawi
27 mar (pią)
Singapore Airlines
Warszawa
06 mar (pią)
LOT
Langkawi
31 mar (wto)
Singapore Airlines
Warszawa
03 mar (wto)
Turkish Airlines
Langkawi
26 mar (czw)
Turkish Airlines
Warszawa
04 mar (śro)
Turkish Airlines
Langkawi
26 mar (czw)
Turkish Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aberdeen Langkawi

Przewodnik po lotach Aberdeen Langkawi

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu Aberdeen - Langkawi

Lecisz w podróż do Aberdeen - Langkawi i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z regulaminem przewozu bagażu sportowego u danego przewoźnika oraz czy organizator lotu określa wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część przewoźników daje możliwość na transport bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym poinformowaniu o chęci zabrania takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji biletu do Aberdeen - Langkawi organizator lotu ma prawo zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do przewozu.

Zasady transportu sprzętu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy dotarł razem z Tobą do Aberdeen - Langkawi musisz obowiązkowo zgłosić go u organizatora lotu oraz dostać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi być spakowany odpowiednio do wymogów określonych przez organizatora lotu na trasie do Aberdeen - Langkawi, czyli musi mieć konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie bagażu sportowego numerem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa sprzętu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu dedykowanym do takiej operacji, o godzinie wskazanej przez linie lotnicze.

W co zapakować akcesoria sportowe?

Wszystko zależy od tego ile chcesz przeznaczyć funduszy na opakowanie sprzętu. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są specjalne walizki, które najlepiej chronią akcesoria oraz są wykonane pod odpowiedni wymiar. Warto mieć jednak na uwadze, że takie walizki czy torby znacznie wpłyną na wagę bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie akcesoriów sportowych do kartonu. Wadą tego typu opakowania, jest brak odporności na rozerwanie, co nie daje gwarancji na w pełni bezpieczny transport. Jeżeli wybierzesz ten typ opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka części Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem na tyle mocno, aby doleciały razem z Tobą do Langkawi bez szwanku.