X
Ładowanie...

Tanie loty Aberdeen O'Hare Intl

29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wielka Brytania O'Hare Intl

Bilety lotnicze Wielka Brytania O'Hare Intl

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aberdeen O'Hare Intl

Przewodnik po lotach Aberdeen O'Hare Intl

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tylko sam lot, ale często po prostu lotnisko. Zamieszanie, zaabsorbowanie, nieznana sytuacja – to przecież mało komfortowe przeżycie. Zdradzamy, czego możesz się obawiać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest ani trochę przerażająca. Najważniejsze jest, by mieć przy sobie potrzebne dokumenty. Jeśli podróżujesz do krajów europejskich, potrzebny ci będzie wyłącznie dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Aberdeen - Chicago (O'Hare Intl), obsługują bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic wydrukować, potrzebne jest wyłącznie numer potwierdzenia rezerwacji.

W trakcie odprawy prześwietlony zostanie zabrany bagaż, twoje dokumenty i w końcu ty sam. Obsługa może poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza , który znajduje się przy taśmie wszystkie drobiazgi, które masz w spodniach, umieść tam również torbę, kurtkę czy chustę.

Sztuka zapakowania bagażu do tanich lotów Aberdeen - Chicago (O'Hare Intl)

Tanie loty zazwyczaj dają ci wnieść jedynie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on wystarczająco przestronny, że z pewnością się do niego spakujesz. Jednakze trzeba wszystko przemyśleć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a skomplikowana wieża dokładnie zwiniętych koszulek nie została zburzona.

Na górze zapakuj wszystkie dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować przy odprawie. Zapakuj wszystko tak, by na wierzchu znalazła się i kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Preparaty przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Tuż pod zapięciem walizki należy umieścić także inne płyny. Jeśli obsługa będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie trzeba niszczyć przemyślanie ułożonego bagażu. Żeby tego uniknąć, zawczasu dowiedz się, jakie przedmioty możesz wnosić do środka w tanich lotach Aberdeen - Chicago (O'Hare Intl).