gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Aberdeen San Jose

już od 1744 zł
24 lip 31 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto San Jose

Bilety lotnicze

Dowolne miasto San Jose
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nowy Jork
20 sie (pon)
JetBlue
San Jose
04 wrz (wto)
JetBlue
Nowy Jork
21 sie (wto)
JetBlue
San Jose
06 wrz (czw)
JetBlue
Nowy Jork
22 sie (śro)
JetBlue
San Jose
06 wrz (czw)
JetBlue
Nowy Jork
22 sie (śro)
JetBlue
San Jose
05 wrz (śro)
JetBlue
Nowy Jork
21 sie (wto)
JetBlue
San Jose
04 wrz (wto)
JetBlue
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aberdeen San Jose

Przewodnik po lotach Aberdeen San Jose

Czym jest bagaż podręczny?-wskazówki dla pasażerów

Planujesz podróż samolotem do Aberdeen - San Jose i nie masz pojęcia czym się różni bagaż kabinowy od bagażu rejestrowanego? Poniżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż kabinowy to typ bagażu, który jest przewożony w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące maksymalnych wymiarów bagażu podręcznego oraz wysokość cen za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można zabrać do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Aberdeen - San Jose, do którego lecimy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może kazać usunąć z bagażu kabinowego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko niezbędne rzeczy, takie jak ubrania na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. żelu pod prysznic, płynu do płukania ust, błyszczyków, wody, alkoholu. Jeżeli mamy biżuterię to również pakujemy je do bagażu podręcznego. Spakowanie żywności oraz elektroniki w ramach bagażu podręcznego określają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Aberdeen - San Jose. W bagażu kabinowym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, szczególnie takie, które mogą zostać użyte jako broń.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż podręczny?

Głównie kiedy Twoja lot do Aberdeen - San Jose nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż podręczny jeśli Twój rejs jest z przesiadkami, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Aberdeen - San Jose możesz kupić potrzebne rzeczy.