gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Adana Wiedeń

już od 78 zł
23 gru 30 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Wiedeń

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Wiedeń
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
23 gru (nie)
Lot bezpośredni
Wiedeń
06 sty (nie)
Lot bezpośredni
Kraków
23 gru (nie)
Lot bezpośredni
Wiedeń
07 sty (pon)
Lot bezpośredni
Kraków
23 gru (nie)
Lot bezpośredni
Wiedeń
09 sty (śro)
Lot bezpośredni
Kraków
23 gru (nie)
Lot bezpośredni
Wiedeń
23 sty (śro)
Lot bezpośredni
Kraków
23 gru (nie)
Lot bezpośredni
Wiedeń
25 sty (pią)
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Adana Wiedeń

Przewodnik po lotach Adana Wiedeń

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Przed Tobą zagraniczny wyjazd i masz zamiar zabrać ze sobą ukochanego kota? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy kompendium wiedzy dla właścicieli. Jak należy przewozić zwierzę w czasie podróży samolotem Adana -Wiedeń?

Jak przewozić zwierzę w kabinie pasażerskiej

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed zaplanowaniem wyjazdu należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich linii wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa podróżującego z osobą niewidomą. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w bagażowni lub drogą cargo, jednak taki rodzaj transportu może jest mało komfortowe dla futrzaka. Wybrałeś lot Adana -Wiedeń, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować przewoźnika o chęci zabrania na pokład czworonoga. Z reguły dla futrzaka nie musimy kupować oddzielnego biletu. Konieczne jest natomiast przygotowanie odpowiedniego transportera, w którym pupil bezpiecznie spędzi lot. Pojemnik musi oczywiście być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi położyć się, obrócić.

Ważne dokumenty i formalności

Jeżeli chcesz wyjechać z kotem za granicę, nie zapomnij o czynnościach urzędowych. Odpowiednie dokumenty są najbardziej istotne - między innymi paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Czworonóg musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to obligatoryjne na terenie całej wspólnoty unijnej. Planujesz podróż Adana -Wiedeń? Ważna informacja - czasie lotu kontener ze zwierzęciem musi być zamknięty, a samego psa nie można z niego wyjmować. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać futrzaka do zamknięcia - to sprawi, że lepiej zniesie trudy podróży i będzie bardziej spokojny.