X
Ładowanie...

Tanie loty Adana Wiedeń

już od 780 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Turcja Wiedeń

Bilety lotnicze Turcja Wiedeń

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Antalya
08 cze (sob)
Turkish Airlines
Wiedeń
15 cze (sob)
Turkish Airlines
Antalya
06 cze (czw)
Turkish Airlines
Wiedeń
15 cze (sob)
Turkish Airlines
Antalya
06 cze (czw)
Turkish Airlines
Wiedeń
13 cze (czw)
Turkish Airlines
Antalya
06 cze (czw)
Turkish Airlines
Wiedeń
14 cze (pią)
Turkish Airlines
Antalya
10 cze (pon)
Turkish Airlines
Wiedeń
13 cze (czw)
Turkish Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Adana Wiedeń

Przewodnik po lotach Adana Wiedeń

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Przed Tobą zagraniczny wyjazd i masz zamiar zabrać ze sobą ukochanego kota? Czy jest to w ogóle możliwe? Przedstawiamy kompendium wiedzy dla właścicieli. Jak należy przewozić zwierzę w czasie podróży samolotem Adana -Wiedeń?

Jak przewozić zwierzę w kabinie pasażerskiej

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed zaplanowaniem wyjazdu należy zapoznać się z wewnętrznymi przepisami. Większość tanich linii wpuszcza do kabiny pasażerskiej jedynie psa podróżującego z osobą niewidomą. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w bagażowni lub drogą cargo, jednak taki rodzaj transportu może jest mało komfortowe dla futrzaka. Wybrałeś lot Adana -Wiedeń, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po rezerwacji lotu warto poinformować przewoźnika o chęci zabrania na pokład czworonoga. Z reguły dla futrzaka nie musimy kupować oddzielnego biletu. Konieczne jest natomiast przygotowanie odpowiedniego transportera, w którym pupil bezpiecznie spędzi lot. Pojemnik musi oczywiście być odpowiedniej wielkości - pozwalać pupilowi położyć się, obrócić.

Ważne dokumenty i formalności

Jeżeli chcesz wyjechać z kotem za granicę, nie zapomnij o czynnościach urzędowych. Odpowiednie dokumenty są najbardziej istotne - między innymi paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Czworonóg musi być także poddane zabiegowi wszczepienia czipa - jest to obligatoryjne na terenie całej wspólnoty unijnej. Planujesz podróż Adana -Wiedeń? Ważna informacja - czasie lotu kontener ze zwierzęciem musi być zamknięty, a samego psa nie można z niego wyjmować. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać futrzaka do zamknięcia - to sprawi, że lepiej zniesie trudy podróży i będzie bardziej spokojny.