X
Ładowanie...

Tanie loty Adelaide Budapeszt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Adelaide Budapeszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Adelaide Budapeszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Adelaide Budapeszt

Przewodnik po lotach Adelaide Budapeszt

Podróż  Adelaide - Budapeszt z pupilem na pokładzie

Planujesz lot Adelaide - Budapeszt i nie wiesz czy możesz zabrać ze sobą swojego kota na pokład samolotu? Niżej prezentujemy warunki jakie obowiązują do transportu pupili.

Niezbędna  aprobata  organizatora lotu

Przewóz pupila wymaga za każdym razem zgody przewoźnika. Wynika to z zasad bezpieczeństwa lotu, ponieważ w samolocie może być tylko określona liczba zwierząt. Niektóre tanie linie lotnicze oraz większość rejsowych linii lotniczych zezwalają na transport zwierząt. W trakcie rezerwacji lotu Adelaide - Budapeszt należy poinformować przewoźnika o chęci wzięcia ze sobą pupila, tak aby organizator lotu doliczył opłatę oraz przekazał warunki przewozu.

Obligatoryjne dokumenty potrzebne do przewozu zwierzęcia

Przed lotem upewnij się, że posiadasz odpowiednie dokumenty, a Twój zwierzak spełnia wymagania do odbycia podróży.

Mikroczip

Nieliczne zwierzęta muszą mieć wpięty dedykowany mikroczip a jego ciąg cyfr wpisany do paszportu.

Szczepienie

Psy oraz fretki muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie, a data szczepienia nie może być wcześniej niż data wpięcia mikroczipu.

Paszport

Pupile muszą posiadać paszport wydany przez lekarza weterynarii, który informuje o ważności immunizacji przeciwko wściekliźnie.

Przewóz zwierzęcia z Adelaide do Budapeszt

Zazwyczaj małe koty przewożone są na pokładzie samolotu w dedykowanym pojemniku oraz miejscu. Pojemnik musi być wystarczająco duży, tak aby kot mógł wstać, położyć się i obrócić i normalnie oddychać.

Pies przewodnik na pokładzie samolotu z Adelaide do Budapeszt

Wszyscy przewoźnicy udzielają zgody na lot osób niepełnosprawnych, niedowidzących z psem przewodnikiem bez dodatkowych kosztów.Procedura przewozu jest tożsamy, jak w sytaucji przewozu innych zwierząt.