X
Ładowanie...

Tanie loty Adelaide Kluż-Napoka

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Adelaide Kluż-Napoka

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Adelaide Kluż-Napoka

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Adelaide Kluż-Napoka

Przewodnik po lotach Adelaide Kluż-Napoka

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na trasie Adelaide - Cluj Napoca

Nieistotne, czy podróżujesz tanimi lotami Adelaide - Cluj Napoca czy ze standardowym przewoźnikiem, czasami bagaż rejestrowany staje się zwyczajnie konieczny. Jeśli chodzi o tanie linie oczywiście nalicza to konieczność dopłacenia, zatem trzeba przemyśleć, czy faktycznie potrzeba ci większego bagażu. Podpowiadamy, w jakich przypadkach warto go dokupić, a w jakich przypadkach na pewno wystarczy wyłącznie bagaż podręczny.

Bagaż podręczny a bagaż rejestrowany

Bagaż podręczny charakteryzje się wieloma zaletami. Jest zawsze  pod ręką , masz możliwość przypilnowania swoich bagaży, masz gwarancję, że nie będzie zepsuty czy przewieziony w inne miejsce. Jednakowo takie rozwiązanie ma naprawdę sporo wad. Przede wszystkim jest bardzo mały – musisz w nim zabrać wyłącznie kilka rzeczy, nie wszystko można spakować. Na dodatek pojawiają się znaczne obostrzenia co do przewożenia kosmetyków w płynie i tabletek.

Z tego powodu bagaż rejestrowany okazuje się korzystny. Pozwala ci to przewieźć w nim różne kosmetyki. Jest obowiązkowy także wtedy, gdy każdego dnia musisz używać leki, których nie możesz wprowadzić do samolotu. To także dobry pomysł, jeżeli potrzebujesz zabrać niebezpieczne przedmioty (przykładowo cążki do paznokci), płyny albo upominki (wino, porcelanowy suwenir). Bagaż rejestrowany w tanich lotach Adelaide - Cluj Napoca przydaje się, jeśli czeka cię kilka przesiadek. Dzięki temu możesz mieć wolne ręce podczas przesiadki.

Bagaż rejestrowany – co wpływa na cenę

Tanie loty Adelaide - Cluj Napoca umożliwiają wniesienie naprawdę sporego bagażu podręcznego. Jeżeli jednak nie możesz się do niego spakować, musisz dopłacić za bagaż rejestrowany. Ceny są różne u innych przewoźników, znaczenie ma również sezon. W wakacje i przed świętami, kiedy ruch na lotnisku jest większy, musisz zapłacić więcej.

Także wielkości bagażu mają wpływ na koszty. W tanich liniach możesz spakować od 15 do 30 kg. Mniejsze sekwojaże (do 15 kg) kosztują od 60 do 200 zł. Za największe (do 23 lub 30 kg) musisz dołożyć około 110-250 zł. Stawka dotyczy oczywiście przelotu w jedną stronę.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Toledo Vestbjerg

Tanie loty Per Kardla

Tanie loty Yllasjarvi Holmavik

Tanie loty Malta Siros

Tanie loty Moron Kowno

Tanie loty Turku Santoryn

Tanie loty Sotkamo Kithira

Tanie loty Taranto Grundarfjordur

Tanie loty Vaxjo Targu Mures

Tanie loty Singapur Port Moresby

Tanie loty Malta Aosta