X
Ładowanie...

Tanie loty Adler Sochi Neapol

już od 199 zł
30 cze 07 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Neapol

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Neapol
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
09 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
12 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
16 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
19 lip (czw)
Ryanair
Warszawa
08 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
11 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
16 lip (pon)
Ryanair
Warszawa
21 sie (wto)
Ryanair
Neapol
22 sie (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Adler Sochi Neapol

Przewodnik po lotach Adler Sochi Neapol

Bagaż niemowlaka-wskazówki dla lecących na trasie Adler Sochi - Neapol

To czy pociecha może posiadać swój bagaż kabinowy określa przewoźnik, z którym lecisz do Adler Sochi - Neapol. Zazwyczaj zależy to od wieku dziecka oraz przewoźników, z których korzystasz. Jeśli  lecisz z dzieckiem w wieku poniżej dwóch lat większość przewoźników zwiększa przysługujący limit maksymalnej wagi bagażu podręcznego opiekuna w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu głównego zaadresowanego na imię i nazwisko niemowlaka. Gdy dziecko ukończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy jak i bagaż główny a warunki jego przewozu są tożsame, jak dla dorosłego pasażera na danej trasie do Adler Sochi - Neapol. Nieliczni przewoźnicy rzeczy dziecięce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych kosztów na pokład masz prawo wziąć wózek spacerówkę, który nie jest dodany do bagażu podręcznego. Wózka nie nadawaj podczas odprawy bagaży  tylko oddaj obsłudze tuż przed wejściem do samolotu Adler Sochi - Neapol. Spacerówka ułatwi poruszanie się z maluchem po lotnisku Adler Sochi, jak i po lotnisku docelowym w Neapol. Jeśli dany przewoźnik nakazuje przewóz dziecka w foteliku dziecięcym zazwyczaj nie nalicza za niego opłat ale może odliczyć jego wymiary do bagażu podręcznego opiekuna. Inne akcesoria niemowlęce nie nadające się bezpośrednio do transportu malucha trzeba odprawić jako dodatkowy bagaż odprawiany według taryfy cenowej określonej przez organizatora lotu. Zarówno w przypadku lotu dorosłego, jak i w przypadku lotu z niemowlakiem rodzica obowiązują limity w przewozie żywności oraz napojów. Szczególnym przypadkiem jest pokarm dla dziecka, w tym mleko, które możesz wziąć na pokład samolotu. Nie podlegają one standardowym ograniczeniom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy.